Спеціальні потреби

У Нью-Йорку троє дітей померли від нової хвороби, пов'язаної з COVID-19, іще 85 випадків захворювання розслідують


Штат Нью-Йорк розслідує 85 випадків нового захворювання у дітей, пов'язаного із коронавірусом.

"Симптоми схожі на синдром токсичного шоку. Це не є нормальним випадком COVID. Випадки COVID зазвичай мають респіраторний характер", - заявив губернатор штату Ендрю Куомо на прес-конференції в неділю.

Натомість синдром токсичного шоку представляє запалення кровоносних судин. "Іноді це запалення у серці. Можливо, схожі випадки надходили до лікарень, але їх не зіставляли із COVID, тому що вони не схожі на коронавірус".

Через цей токсичний шок у Нью-Йорку померло двоє дітей 7 і 5 років та підліток.

Нова хвороба також схожа на синдром Кавасакі, за якого можливе, зокрема, утворення аневризм, тромбозів та розривів судинної стінки.

Симптоми токсичного шоку зараз зафіксували лише у дітей переважно шкільного віку, вони розвинулись від кількох днів до тижня після того, як дитина захворіла на коронавірус.

"Хоча ця хвороба рідкісна, ми просимо батьків бути пильними", - написав Куомо у Twitter.

Батькам радять негайно звернутися за допомогою, якщо дитина має тривалу лихоманку (більше п’яти днів), утруднене годування (немовлят), сильний біль у животі, діарею або блювоту, зміну кольору шкіри, проблемне дихання.

Дивіться також: Як українські спортсмени й танцівники у США зберігають активність на карантині. Відео.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG