Спеціальні потреби

Україна отримає 117 тисяч доз вакцин від COVID-19 Pfizer/BioNTech в рамках ініціативи COVAX - Делегація ЄС в Україні


На фото: медпрацівниця у Франції тримує ампулу вакцини Pfizer/BioNTech
На фото: медпрацівниця у Франції тримує ампулу вакцини Pfizer/BioNTech

Україна отримає вакцину Pfizer/BioNTech в рамках підтримуваної ЄС ініціативи COVAX. Про це йдеться у повідомленні на сайті Делегації ЄС в Україні. Як повідомляється, рішення про виділення Україні 117 тисяч доз вакцин від COVID-19 виробництва компаній Pfizer/BioNTech в рамках механізму COVAX, який підтримується ЄС, було ухвалено сьогодні.

"Європейський Союз із гордістю підтримує зусилля COVAX із забезпечення наших партнерів вакциною, і Україна стала однією із перших таких країн», – зазначив Матті Маасікас, голова Представництва ЄС в Україні.

Напередодні, як повідомляє "Радіо Свобода", президент Європейської Комісії Урсула Фон Дер Ляєн після телефонної розмови із президентом України Володимиро Зеленським заявила, що ЄС хоче допомогти Україні боротися з COVID-19.

"Завжди добре поговорити з президентом України Володимиром Зеленським. ЄС хоче допомогти Україні боротися з COVID-19, зокрема, поки вакцини не будуть доступні через COVAX", – зазначила президентка Єврокомісії.

Делегація ЄС відзначає на своєму сайті, що Європейський Союз, спільно з іншими міжнародними партнерами України, працює над тим, аби підтримати запуск вакцинації в країні в лютому.

Відзначається, що уряд України бажає спершу розпочати вакцинацію серед груп населення, що перебувають у групі ризику.

Сайт Делегації ЄС повідомляє, що раніше Європейський Союз виділив Україні 190 млн євро допомоги в рамках боротьби з кризою, пов’язаною з COVID-19.

Як повідомляє сайт президента України, Володимир Зеленський у п'ятницю висловив подяку за ініціативу Європейського Союзу щодо створення механізму передачі вакцини країнам-партнерам.

При цьому, як відзначає сайт президента України, Володимир Зеленський відзначив, що вакцин, виділених у межах фонду COVAX, буде недостатньо для щеплення у 2021 році критично необхідної кількості населення. Як повідомляє сайт президента України, Урсула фон дер Ляєн наголосила, що протягом 2021 року і країни Європейського Союзу, і держави-сусіди отримають достатню кількість доз вакцини.

Дивіться також: Компанія “Дженерал Моторс” заявила, що до 2035 року перейде на продаж суто електромобілів

XS
SM
MD
LG