Спеціальні потреби

Кулідж – заслуги ніби невидатного президента США


Книжка, про яку піде мова далі, не змінює історію, а лише дає можливість по новому подивиться на спадщину тридцятого президента США. Келвін Кулідж керував країною з 1923 по 1929 рік. Під час його правління не було війн чи чогось історично особливого. Тож спадщина Куліджа була загалом проігнорована. Група істориків, політиків, вчених та журналістів переглянула період його правління. У результаті з`явилась книжка «Чому Кулідж важливий?». Книга аналізує, як принципи правління, якими керувався цей успішний для країни президент, можна застосувати у наші дні.

Загалом колишній президент США Келвін Кулідж увійшов в історію як скромний політик. Однак, цей не охочий до зайвих слів чоловік встиг багато дечого зробити за час свого президентства. Поміж іншого, він зменшив податки, надав громадянство індіанцям та упорядкував імміграцію. Він також часто спілкувався з пресою та конгресменами, що на початку двадцятого сторіччя було рідкістю. Кажуть, що Кулідж за сніданком зустрічався з членами Конгресу і проводив прес-конференції у середньому кожні чотири дні.

Джим Дуґлас, губернатор штату Вермонт, звідкіля походить Кулідж, - один із співавторів книжки про тридцятого президента США. Як зізнається Дуґлас, він бере приклад зі свого іменитого співвітчизника.

«По-перше, його відданість бюджетній цілісності, справі зменшення боргів та податків, балансування бюджету, - це ті речі, які ми провели у Вермонті цього року. По-друге, я беру приклад з цінностей, яких він дотримувався, таких як ввічливість, щирість, прямота, відверте спілкування з людьми, яким він служив».

Як говорить правнук президента Кристофер Кулідж-Джітер, він був справжнім слугою свого народу. Він обіймав найбільше громадських посад, ніж будь-який інший американський президент. Ініціював і провів чимало реформ, самостійно писав свої промови, навчав фінансовій відповідальності не лише країну, а і свою родину.

«У Куліджа була чудова цитата: «Немає нічого більш гідного ніж жити у межах своїх можливостей». Я намагаюсь саме так жити і думаю, що країна також могла б скористатися цим гаслом».

Правнук тридцятого президента США сподівається, що завдяки книзі, принципи, якими керувався його прадід, можуть бути вивчені і застосовані і у наші дні.


  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG