Спеціальні потреби

США: Репресії проти татар в Криму контрастують з повагою до їх прав на решті території України


"Російські органи безпеки намагались зірвати заходи з поминання 73-х роковин з дати сталінської депортації кримcьких татар з їх історичної батьківщини. Російські служби проводили затримування кримських татар, щоб вони не змогли приєднатись до подій присвячених депортації в окупованому Росією Сімферополі", - заявила тимчасово повірена у справах США при ОБСЄ Кейт Бернс.

Тяжкі порушення проти кримських татар, етнічних українців та тих, кого Росія підозрює в опозиції до окупації, невпинно продовжуються.
Кейт Бернс

"На контрасті до цього – на території України, підконтрольній українському урядові, кримські татари мали можливість мирно скористатись своїми правами на свободу виявлення переконань та мирні зібрання", - відзначає Кейт Бернс.

"Тяжкі порушення проти кримських татар, етнічних українців та тих, кого Росія підозрює в опозиції до окупації, невпинно продовжуються. Ми закликаємо Росію припинити репресії і окупацію Криму. Сполучені Штати підтримують суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України в її міжнародно визначених кордонах".

Дивіться також: Чому американці так високо цінують священиків на передовій

Чому американці так високо цінують священиків на передовій (РОЗШИРЕНА ВЕРСІЯ). Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:53 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG