Спеціальні потреби

До Вашингтона з’їжджаються новообрані конгресмени та сенатори


Вперше після виборів 2-го листопада Конгрес США повернувся до роботи. Протягом семи тижнів обидві палати залишатимуться під контролем демократів, однак, вже у січні владу у Палаті представників переберуть республіканці. Як правило у такій ситуації Конгрес виявляється малоефективним. Хоча законодавці і обіцяють плідно працювати, експерти передбачають, що сторони навряд чи знайдуть порозуміння за кілька тижнів до зміни політичного балансу.

Тим часом, поки чимало демократів звільняють свої робочі місця, до Вашингтона почали збиратися новобрані республіканці, значна частина з яких новачки у політиці.

Під час попередніх орієнтацій, які зараз відбуваються у Вашингтоні для новообраних конгресменів, досвідчені законодавці діляться своїм досвідом з новачками. Принаймні 109 республіканців з січня вперше приєднаються до законодавчого процесу. Майже половина з новачків республіканців у Палаті представників ніколи не працювали в уряді. Серед них сім жінок, шість лікарів, три продавці машин, двоє директорів поховальних будинків, пілот, власник піцерії та двоє афроамериканців.

Республіканська партія з ентузіазмом зустрічає новачків, сподіваючись, що нова кров освіжить партію в очах американців. Не зважаючи на оптимізм Республіканської партії, лише з часом стане зрозуміло чи виправдають новачки сподівання покладені на них виборцями.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG