Спеціальні потреби

Челсі Клінтон закликає молодих змінити світ


Челсі Клінтон
Челсі Клінтон

«Змінити світ. Ти це можеш». Такою була тема публічної дискусії, з якою у Києві виступила донька екс-президента США Білла Клінтона. Челсі Клінтон – член правління Фонду Клінтона та Глобальної ініціативи Клінтона, і вона твердо вірить у силу благодійності. Її нинішній перший візит в Україну відбувся на запрошення Фонду Віктора Пінчука.

Дочка Білла Клінтона приїхала до українських студентів, щоб обговорити роль молоді в Україні і світі. Зустріч зібрала близько трьохсот учасників – активістів громадських та студентських організацій. А ті, кого не змогла вмістити зала, дивилися пряму трансляцію в Інтернеті та ставили свої запитання у мережі Фейсбук.

Що можуть зробити молоді люди в усьому світі, щоб зробити свої суспільства і наш світ кращим? Як вважає донька 42-го президента США, молодь сьогодні має неймовірні можливості, і її соціальна відповідальність за стан своїх суспільств висока.

Модератором дискусії виступав лідер року-групи Океан Ельзи Святослав Вакарчук.

Українські студенти багато запитували Челсі про особисте – яку найкращу пораду вона отримала від своїх славетних батьків, яка її улюблена музика, і чи вірить вона в чудеса. Запитували також про суспільно важливе.
Яким був найуспішніший з її філантропічних проектів. А ще просили рецепт: що, на її думку, можуть зробити молоді українці, щоб інтегрувати Україну до кола успішних країн. Челсі відповіла порадою молодим: не бути байдужими і не здаватися.

Челсі Клінтон: «Якщо ті з вас, які хочуть бачити світ зміненим на краще, здадуться у своїй боротьбі проти нинішнього статус-кво і вирішать застосувати свій розум і свою енергію деінде, то статус-кво переможе».
Перед початком дискусії Челсі казала, що очікує почути багато надихаючих історій та ідей. Українські співрозмовники її не розчарували.

Челсі Клінтон: «Я отримала насолоду від дискусії і від тих запитань, які ставили мені українські студенти».

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG