Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон завершила візит до Азербайджану


Президент Азербайджану Ільхам Алієв закликав державного секретаря США Гілларі Клінтон допомогти у врегулюванні суперечки його країни з Вірменією щодо Нагірного Карабаху.

У ході зустрічі з пані Клінтон Алієв заявив, що Карабахський конфлікт становить значну загрозу регіональній безпеці. Перед своїми приватними розмовами з Алієвим у Баку, Клінтон сказала, що ця проблема також турбує США, проте вона не входила в подробиці.

Нагірний Карабах це населений етнічними вірменами анклав, який знаходиться на території Азербайджану. Анклав перебуває під контролем Вірменії з часу підписання угоди про припинення вогню, якою покладено край війні, внаслідок якої загинуло 35 тисяч людей.

Після зустрічі держсекретар Клінтон сказала, що у розмові з Алієвим вона також порушила питання двох ув’язнених опозиційних інтернет активістів, справа яких привернула увагу міжнародної громадськості до проблеми медіа-свободи у цій колишній радянській республіці.

Вчора Гілларі Клінтон перебувала в Польщі, де вона і міністр закордонних справ Радослав Сікорський були присутніми на церемонії підписання угоди про розташування протиракетного щита для захисту країн-членів НАТО. Угода включає розміщення на території Польщі американської системи ракет-перехоплювачів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG