Спеціальні потреби

Пекін закликає США не втручатися у внутрішню політику Китаю


Пекін закликає США не втручатися у внутрішню політику Китаю
Пекін закликає США не втручатися у внутрішню політику Китаю

Китай надіслав офіційну ноту протесту послу США у Пекіні відносно зустрічі президента Обами з духовним лідером Тибету Далай-Ламою у Вашингтоні.

Пекін звинувачує Далай-Ламу у намаганнях досягнути незалежності Тибету. У своїй ноті Міністерство закордонних справ Китаю назвало зустріч Президента з Його Святістю «грубим втручанням у внутрішні справи Китаю» та «неповагою до почуттів китайського народу». Пекін також вимагає від Вашингтона припинити підтримку анти-китайських сепаратистських організацій, які домагаються незалежності Тибету.

Натомість, в офіційній заяві Білого Дому після зустрічі Обами з Далай-Ламою за закритими дверима говориться, що президент наполягав на необхідності прямих переговорів між представниками Тибету та китайським урядом для розв’язання проблеми статусу Тибету. Президент Обама вкотре наголосив, що сполучені Штати вважають Тибет частиною Китаю.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG