Спеціальні потреби

КНР незадоволена законопроектом США щодо маніпулювання валютою


КНР незадоволена законопроектом США щодо маніпулювання валютою
КНР незадоволена законопроектом США щодо маніпулювання валютою

Китай попереджає про негативні наслідки прийняття законопроекту, яким встановлюються санкції проти Китаю чи будь-якої іншої країни у разі, якщо буде доведено, що ця країна навмисно маніпулює обмінним курсом своєї валюти. Цей законопроект був у вівторок схвалений Сенатом США.

На китайському державному телебаченні було зачитано заяву речника Міністра закордонних справ Ма Чжаосюй, який назвав цей законопроект протекціоністським заходом, який порушує принципи вільної торгівлі у світі та не є корисним для американської економіки. Він заявив, що прийняття цього законопроекту негативним чином позначиться на американо-китайських торговельних стосунках.

Сун Хунг, директор Департаменту міжнародної торгівлі китайської Академії суспільних наук, заявив в інтерв`ю «Голосу Америки», що голосування Сенатом може підірвати економічне відновлення у світі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG