Спеціальні потреби

Байден запевнив Китай, що США виконають свої зобов’язання за боргами


Віце-президент США Джозеф Байден
Віце-президент США Джозеф Байден

Під час свого візиту до Китаю, віце-президент Джозеф Байден заявив, що значні фінансові інвестиції КНР у США перебувають у безпеці і, що Америка завжди сплачуватиме свої борги. Мови про дефолт не може бути, підкреслив він.

У промові до студентів в університеті в місті Ченду, Байден висловив упевненість щодо стійкості економіки США. Він вказав на те, що левова частка зростаючого боргу США далі перебуває в руках американців. Отож, сказав віце-президент, Вашингтон вкрай зацікавлений приборканням витрат і запевненням сплати боргів країни.

Відповідоючи на промову віце-президента, офіційне інформаційне агентства Китаю Сіньхуа назвало запевнення Байдена «недостатніми», аби розвіяти занепокоєння у Китаї та інших фінансових ринках. У коментарі Сіньхуа закликається США до конкретних дій, і зазначається, що Вашингтону необхідно «усвідомити, що довіру не можна встановити самою риторикою».

Віце-президент також з похвалою висловився про зростаючу економіку Китаю і зазначив, що США та КНР борються зі спільними глобальними загрозами і поділяють чимало спільних стратегічних цілей та відповідальностей.

XS
SM
MD
LG