Спеціальні потреби

У Пекіні розпочалися переговори віце-президентів США і КНР


Урочисте привітання віце-президента Джо Байдена в Пекігні
Урочисте привітання віце-президента Джо Байдена в Пекігні

Віце-президенти Сполучених Штатів і Китаю розпочали офіційні переговори в Пекіні заявою, що кращі відносини між обома країнами можуть принести користь усьому світу.

Віце-президенти Джо Байден і Сі Цзіньпін розпочали приватні переговори у четвер після урочистого прийняття у Домі народних зборів у Пекіні.

За повідомленням інформаційного агентства Сіньхуа, віце-президент Сі Цзіньпін у своїй промові сказав, що обидві країни мають великі спільні інтереси і відповідальності. Він сказав, що кращі відносини служать інтересам не лише обох народів, але й світу.

Пан Байден відповів, що економічна стабільність світу «не малою мірою» залежить від співпраці між США і КНР.

Переговори, за всіма ознаками, зосереджуються на економічних питаннях. Віце-президент Байден намагається запевнити свого колегу, що економіка США здорова і що китайські капіталовкладення в американську економіку – надійні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG