Спеціальні потреби

У східному районі Китаю спалахнули нові заворушення


Будівельні плани в Китаї вимагають більше землі
Будівельні плани в Китаї вимагають більше землі

Базована в Гонконгу правозахисна організація повідомила, що у східнокитайській провінції Чжецзіян розгорнуто тисячі службовців безпеки, щоб придушити заворушення.

Інформаційний центр з прав людини і демократії заявив у четвер, що мешканці протестують від вівторка в міському окрузі Тайчжоу, після того, як начальника місцевого селища побили працівники бензоколонки. Як сказано, начальник селища намагався вести переговори про збільшення компенсації за землю.

Правозахисна організація повідомила, що тисячі людей зібралися на місці і перевели бульдозери, щоб заблокувати дорогу. Мешканці вже незадоволені з приводу раніше проведеної конфіскації землі.

Інформаційний центр з прав людини і демократії, який отримує інформацію від мережі людей по всьому Китаї, заявив, що тисячі службовців безпеки надіслано для придушення заворушень, які продовжувались у четвер. Інформаційне агентство Ассошіейтед Пресс заявило, що воно підтвердило інформацію про заворушення з власником недалекої фабрики одягу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG