Спеціальні потреби

Друга за місяць аварія швидкісних потягів в Китаї


Друга за місяць аварія швидкісних потягів в Китаї
Друга за місяць аварія швидкісних потягів в Китаї

Рятувальники на сході Китаю витягли 4-річного хлопця з під уламків через 21-ну годину після аварії. Потяг який прямував на південь, через удар блискавки зупинився на мосту між містами Ханджоу на Венджоу. Там у нього врізався інший високошвидкісний потяг, який прямував до міста Фужоу з Пекіна.

Китайське телебачення показало картину катастрофи. Один з вагонів потягу звисає з мосту – ще один лежить долі.

Влада поспішила вгамувати обурення громадськості через аварію. Китайський віце прем’єр-міністр Чжан Децзян особисто прибув на місце аварії щоб особисто слідкувати за перебігом рятувальної операції. Китайські ЗМІ вже повідомили про звільнення трьох високо посадовців залізниці.

Китай витратив мільярди для того щоб поєднати великі міста швидкісним залізничним сполученням, втім це вже другий випадок, коли блискавку звинувачують в аварії.

Раніше цього місяця, аварія в системі енергопостачання спричинена буревієм викликала затримку потягу Пекін-Шанхай на півтори години.

Нагадаємо, що у червні вході візиту президента України Віктора Януковича у Китайську Народну Республіку було підписано угоди щодо будівництва швидкісної залізниці із Києва до Борисполя.

Як повідомляє офіційний сайт Бориспільської міськради, китайська сторона побудує залізничну гілку до аеропорту завдовжки 30 кілометрів. Загальні інвестиції у створення залізниці складуть 950 мільйонів доларів. Китайський банк розвитку й Індустріально-комерційний банк Китаю нададуть кредит на загальну суму в 1 мільярд доларів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG