Спеціальні потреби

Суданські повстанці звільнили викрадених китайських робітників


Суданські біженці
Суданські біженці

Суданські повстанці звільнили групу китайських робітників, яких 10 днів тому викрадено у штаті Південний Кордофан. Міністерство закордонних справ Судану повідомило у вівторок, що літак Червоного Хреста перевіз робітників до Кенії, де вони будуть передані службовцям посольства КНР. Міністерство не подало, скільки робітників було звільнено.

Наприкінці січня, під час атаки на табір китайської компанії, яка будує дорогу, було викрадено 29 робітників. Сімнадцятьом робітникам вдалося тоді втекти, а один пропав безвісти.

У понеділок китайське інформаційне агентство Сіньхуа повідомило, що суданські органи влади передали тіло пропалого робітника, який загинув після атами.

Китайських робітників викрали повстанці Суданського народно-визвольного руху-Північ, який веде діяльність уздовж кордону з новим незалежниим Південним Суданом.

Повстанці пов’язані з Південним Суданом. Суданські війська і повстанці від червня минулого року ведуть боротьбу в горах Нуба, що змушує цивільне населення регіону шукати притулку в Південному Судані.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG