Спеціальні потреби

Китай закликає ігнорувати вручення Нобелівської премії миру в Осло


Китайський дисидент Лю Сяобо.
Китайський дисидент Лю Сяобо.

Китай продовжує демонструвати повну зневагу до міжнародної думки напередодні вручення Нобелівської премії миру в Норвегії ув’язненому китайському дисиденту Лю Сяобо.

Речник Міністерства закордонних справ Китаю заявив, що ніякий міжнародний тиск не може змусити Пекін звільнити із в’язниці китайського активіста-борця за демократію.

Китай веде інтенсивну кампанію спрямовану проти церемонії вручення йому премії Нобеля в Осло і проти правозахисних груп по всьому світі, які підтримують цю подію. Пекін закликає країни світу не висилали своїх представників до Норвегії і засуджує правозахисні угруповання та країни, які його не підтримують.

Вже 44 країни повідомили Нобелівський комітет про те, що вони братимуть участь в церемонії вручення Нобелівської премії в Осло. Натомість 18 країн, включно з Китаєм, відмовились від запрошення Нобелівського комітету.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG