Спеціальні потреби

У Китаї засуджено тибетського монаха до 11 років позбавлення волі


Тибетські монахи в монастирі Кірті у китайській провінції Сичуань
Тибетські монахи в монастирі Кірті у китайській провінції Сичуань

За повідомленням КНР, суд у провінції Сичуань засудив тибетського монаха до 11 років ув’язнення у зв’язку із його причетністю до справи буддистського ченця, який помер у монастирі у березні після того, як здійснив самоспалення на знак протесту проти політики Китаю.

У повідомленні китайського офіційного інформаційного агентства Сіньхуа зазначається, що суд на південному заході Китаю засудив монаха Дронґду за звинуваченням у навмисному вбивстві, пов’язаному з переховуванням свого раненого колеги-племінника і, що тим самим він перешкодив наданню йому невідкладної медичної допомоги. У заяві Сіньхуа зазначається, що у ході одноденного судового процесу, підсудний Дронґду висловив жаль з приводу своєї ролі у цій справі, і відмовився від свого права на внесення апеляції.

Повідомлення Сіньхуа суперечить твердженням правозахисних організацій, що монахи в монастирі Кірті врятували свого помираючого колегу від китайської міліції, яка, погасивши вогонь, почала його бити.

У вівторок, перед судом стануть два інші монахи, звинувачені у причетності до смерті молодого ченця.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG