Спеціальні потреби

Правозахисники звинувачують підрядника компанії «Форд» у знущанні над працівниками


Правозахисники звинувачують підрядника компанії «Форд» у знущанні над працівниками
Правозахисники звинувачують підрядника компанії «Форд» у знущанні над працівниками

Інститут глобальної праці та прав людини звинуватив підрядника компанії «Форд» у Китаї у тому, що керівництво нехтує безпекою на виробництві та змушує робітників працювати майже 100 годин на тиждень за мізерну платню.

"Голос Америки" Українська служба "Форд" Інститут глобальної праці та прав людини Китай фабрика безпека на виробництві

Захисники прав людини звинувачують компанію «Форд» у тому, що вони дозволили одному зі своїх підрядників у Китаї примушувати працівників працювати у небезпечних умовах, а також платити 80 центів за годину.

Інститут глобальної праці та прав людини зі штаб-квартирою у США заявив, що один працівник компанії з виробництва пластмасових виробів у Донгуані втратив три пальці після того, як керівництво фабрики вимкнуло прилади безпеки на виробництві. Працівнику компенсували 7 430 доларів. Інститут звернувся до компанії «Форд» з вимогою виплатити додаткових 72 тисячі доларів, що становитиме половину компенсації у подібних випадках у США.

Також доповідь Інституту демонструє, що робітники були змушені працювати 14 годин на добу, без вихідних та за дуже низьку зарплату. Згідно із заявами самих працівників, 80% їхньої продукції вироблялося для «Форда».

У компанії «Форд», яка є четвертим за розміром автовиробником у світі, заявили, що вони сприймають ці звинувачення дуже серйозно та починають проведення власного повноцінного розслідування. Компанія, говориться у заяві, віддана повазі прав людини та дотриманню норм безпеки на виробництві.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG