Спеціальні потреби

Прем’єр-міністр Китаю зустрівся з канцлером Німеччини


Канцлер Німеччини Анґела Меркель
Канцлер Німеччини Анґела Меркель

Прем’єр КНР Вень Цзябао перебуває з візитом у Німеччині, де зустрівся з канцлером Німеччини Анґелою Меркель. Під час зустрічі лідери обговорили співпрацю країн у галузі торгівлі. Німеччина – остання зупинка європейського турне прем’єра КНР.

Канцлер Німеччини та Вень Цзябао взяли участь у перших міжурядових консультаціях у вівторок. Зазвичай Китай такі спільні засідання кабінетів не проводить.

Вень сказав, що хоча деякі країни Європейського Союзу переживають економічні проблеми, але він переконаний, що вони мають тимчасовий характер.

Європейське турне прем’єра КНР, під час якого він відвідав Великобританію та Угорщину, співпало зі звільненням у Китаї найвідомішого дисидента Ху Цзя, а також митця-активіста Ай Вейвея.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель дала зрозуміти, що попри зацікавленість країни в економічній співпраці з Китаєм, не буде закривати очі на порушення прав людини в КНР.

У Великобританії прем’єри обох країн підписали торговельну угоду вартістю 2,2 мільярдів доларів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG