Спеціальні потреби

КНР відзначила 100-ліття від скинення імператора


Урочистості в Китаї
Урочистості в Китаї

Китай відзначив 100-річчя від революції 1911 року, якою покінчено з правлінням династії імператорів. На сьогоднішніх святкуваннях у Пекіні звучали заклики до возз’єднання Тайваню з китайським материком.

Президент Ху Цзіньтао, промовляючи до чиновників Комуністичної партії, заявив, що возз’єднання мирним шляхом відповідає основним інтересам китайського народу. Він також закликав партійних лідерів посилити китайську опозицію до незалежності Тайваню.

Несподіванкою стала поява на урочистостях колишнього президента Китайської Народної Республіки Цзян Цземіня, після тривалої відсутності на людях.

Чутки про можливу смерть чи важку хворобу 85-річного Цзян Цземіня почали кружляти в липні, коли він не брав участі у святкуваннях з нагоди 90-річчя заснування в Китаї Комуністичної партії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG