Спеціальні потреби

Під час сутичок з поліцією у Китаї постраждало щонайменше 30 демонстрантів


Під час акцій протесту у місті Аншун демонстранти перекинули поліцейське авто.

У місті Аншун на південному-заході Китаю сотні людей вийшли на вулиці і почали перевертати автомобілі та нападати на поліцейських. Масові сутички почалися після того, як місцеві правоохоронці на смерть забили вуличного торговця.

Повстання почалося у вівторок ввечері. За повідомленням китайських ЗМІ, у середу поранення у сутичках отримали щонайменше 30 демонстрантів і десять поліцейських. Місцева влада заявила, що вже почала розслідувати інцидент, який призвів до убивства продавця і спричинив масові протести.

Тим часом в Інтернеті почала з’являтися інформація про те, що одноногий чоловік був побитий до смерті після того, як встряг у суперечку з членами досить ненависного для місцевих жителів підрозділу охоронців «Ченґуан». Останнім закидають те, що вони контролюють вуличних торговців і жебраків.

Гонконгське телебачення оприлюднило відео з місця події на якому видно перевернуті автомобілі та сутички демонстрантів з поліцією. Аби розігнати натовп, правоохоронці застосовують водомети і гранати зі сльозогінним газом.

XS
SM
MD
LG