Спеціальні потреби

Фестиваль цвітіння сакури у столиці США приваблює тисячі туристів


Цього року весна до американської столиці прийшла надзвичайно рано. Вашингтон традиційно відзначає цю пору року фестивалем цвітіння сакури. Мільйони туристів приїжджають до американської столиці подивитись на надзвичайно красиве диво природи. Багато туристів бачать таку красу вперше.

Цього року фестиваль відзначає століття з часу, як мер японської столиці – міста Токіо, подарував дерева декоративної вишні Вашингтону на знак дружби між країнами. Трохи більше сотні дерев, з подарованих сто років тому трьох тисяч, досі радують своїм квітом. Решта, або нові дерева або ж нащадки оригінальних. Під час фестивалю цвітіння вишні проводяться різноманітні заходи, чимало з яких приурочені культурній спадщині Японії.

У Національному музеї будівництва виступає танцювальна група «Шізумі Кодомо». Сформований у штаті Меріленд багатонаціональний колектив, пропагує танець як міжнаціональну мову. Засновниця гурту Шізумі Шіґето Манале об’єднала японські рухи з різноманітними видами американського танцю:

«Живучи в Америці, я хотіла американізуватися і створила такий собі американсько-японський стиль танцю».

Серед іншого, кожен охочий може приміряти традиційний японський одяг, привезений з Національного дитячого музею. Речник музею Ліза Марі Райдер сподівається таким чином зацікавити дітей японською культурою:

«Вони доторкаються до традиційних речей і, сподіваюся, у них виникне бажання дізналися більше про Японію і світ навколо них».

Фестиваль цвітіння японської сакури також пропонує дітям дізнатися більше про древне японське декоративне ремесло. Фестиваль триватиме до квітня, і пропагуватиме дружні стосунки між США та Японією.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG