Спеціальні потреби

Українці загрожують Росії лише реформами - автор Закону Магнітського


Сенатор Бен Кардин
Сенатор Бен Кардин
Впливовий американський сенатор і голова Гельсінської комісії та колишній віце-президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Бенджамін Кардин виступив у Сенаті з заявою щодо вторгнення російських військ в Україну. Він, серед іншого, сказав:

«Вторгнення російських військ в Україну є одним з найсерйозніших порушень принципів ОБСЄ після підписання Гельсінського Заключного акта в 1975 році. Ці принципи лежать в основі Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Росія, як країна-учасник, погодилася дотримуватись цих принципів, у тому числі принципів територіальної цілісності держав, непорушності їх кордонів, відмови від погрози застосування сили, мирного врегулювання суперечок та інших.

З цього вторгнення, яке основане, як заявив секретар Керрі, на надуманих виправданнях. Росія знехтувала основними принципами ОБСЄ, не лише ОБСЄ, але Будапештського меморандуму з 1994 року, підписаного США, Великобританією, Росією та Україною, що дає гарантії безпеки для України, двостороннім договором Україна-Росія від 1997, і статутом ООН та іншими міжнародними угодами. Військове вторгнення Росії в Україну також є грубим порушенням механізмів довіри і безпеки Віденського документа, який стосується військових відносини та контролю над озброєннями.

Російські офіційні особи не дають жодних реальних доказів обмеження прав етнічних росіян у Криму, де вони насправді становлять більшість і мають найбільший політичний вплив. Це права українців були порушені. Насправді, є неспростовні докази, що протести в деяких українських містах нині влаштовані росіянами…

Головний рабин Києва і віце-президент Всесвітнього єврейського конгресу в понеділок звинуватив Росію в антисемітських провокаціях в Криму.

Путін звинувачує новий легітимний перехідний уряд України, якому менше двох тижнів, що він становить загрозу етнічним росіянам. Тим не менш, існує безліч достовірних повідомлень про зворотнє. Справді, хоча були демонстрації в деяких містах, не було жодного серйозного руху в переважно російськомовних східних і південних регіонах за приєднання до Росії.

Явна більшість українців хоче бачити свою країну об’єднаною, і вони не вітають втручання Росії. Всі українські релігійні групи виступають проти російської інтервенції і стоять на позиції територіальної цілісності та непорушності кордонів України, як, наприклад, меншинні групи, як кримські татари і цигани.


Заяви Росії нічим не підкріплені - посланець США в ООН
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:45 0:00
Я стверджую, що реальна загроза з боку нового українського уряду полягає у тому що він хоче, щоб Україна впевнено рухалася в напрямку політичних та економічних реформ і в напрямку демократії, поваги до прав людини, верховенства права – подальше від неприборканої корупції попереднього режиму і такого виду автократичного правління, яке ми бачимо в сьогоднішній Росії.

Що стосується захисту російських інтересів у Криму, то росіяни не дали жодних доказів того, що Чорноморський флот Росії, який базується в кримському місті Севастополі, перебуває під будь-якого виду загрозою. Насправді, коли українці звернулися до росіян з мирними пропозиціями, вони були відкинуті.

Російська влада повинна відправити свої війська в казарми, а замість цього вдатися до дипломатії, а не сили або загрози сили. Дії Росії є загрозою також за межами України, вони загрожують дестабілізувати сусідні держави.

Як голова Гельсінської комісії та колишній віце-президент Парламентської асамблеї ОБСЄ, я із задоволенням бачу активну і широкомасштабну участь ОБСЄ в деескалації напруженості і сприяння миру і безпеці в Україні. ОБСЄ має інструменти для вирішення проблем у галузі безпеки на місцях в Криму, прав меншин і підготовки до демократичного переходу, щоб привести до вільних і справедливих виборів.

Як автор закону Магнітського, я вітаю санкції, які Білий дім оголосив сьогодні, в тому числі візові обмеження на посадових осіб та осіб , що загрожують суверенітету і територіальній цілісності, а також фінансові санкції проти тих, хто несе «відповідальність за дії, які підривають демократичні процеси або інститути в Україні».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG