Спеціальні потреби

Комплекс будівель Капітолію у Вашингтоні заблоковано правоохоронцями - повідомляється про наїзд на поліцейських


На фото: Поліція заблокувала вулиці в Вашингтоні поруч з Капітолієм, 2 квітня 2021 року
На фото: Поліція заблокувала вулиці в Вашингтоні поруч з Капітолієм, 2 квітня 2021 року

Вулиці довкола комплексу будівель Капітолію у столиці США заблоковано правоохоронцями. Про це повідомляє інформаційна агенція Reuters. Одразу після інциденту Поліція Капітолію заявила, що реагує на повідомлення про наїзд на двох поліцейських і затримала підозрювану особу. Пізніше ЗМІ повідомили про смерть одного із правоохоронців та підозрюваного.

В.о. очільниці Поліції Капітолію Йогананда Піттман заявила, що особа, яка здійснила наїзд на поліцейських, після наїзду вийшла із авто з ножем та "кинулась" на поліцейських, які здійснили постріли. За словами Піттман, нападник не реагував на команди правоохоронців.

"Підозрюваний помер. Два офіцери Поліції Капітолію були доправлені до різних лікарень, і я з дуже, дуже тяжким серецем повідомляю, що один із офіцерів помер від отриманих поранень", - наводить слова Піттман видання The Hill.

Працівники будівель навколо місця події отримали повідомлення від правоохоронців із настановами не підходити до вікон та ін.

На відео з місця пригоди було видно, як видається, двох осіб на ношах, яких забрала швидка.

Як повідомляється, інцидент стався на пункті в'їзду на територію Капітолію поруч з Індепенденс-авеню, біля північної загорожі.

"Будь ласка, моліться зі мною за двох офіцерів Поліції Капітолію та їх родини. Вони швидко та хоробро зреагували, як і інші співробітники екстрених служб на місці події. Вся країна зараз уболіває за них", - твітує лідер республіканської меншості у Палаті представників Конгреу США Кевін Маккарті.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG