Спеціальні потреби

Канада готується завершити військову місію в Афганістані


Канада готується завершити військову місію в Афганістані
Канада готується завершити військову місію в Афганістані

Сотні військових залишатимуться в столиці Афганістану Кабулі до 2014-го року в рамках проходження тренувальної місії, але бойові операції канадських військ буде припинено вже у четвер відповідно до рішення прийнятого канадським парламентом ще три роки тому.

В Афганістані перебуває близько 3 тисяч канадських військових. Більшість з них розташовані в провінції Кандагар на півдні країни.

Починаючи з 2002-го року, початку військової місії Канади в Афганістані, там загинуло 157 канадських військових.

Очікується, що до кінця 2014-го року всі закордонні війська покинуть територію Афганістану та передадуть контроль за безпекою в країні місцевим військовим.

Британський прем’єр-міністр Дейвід Камерон у середу заявив, що Британія виведе 500 своїх військових до кінця 2012-го року. Таким чином британський контингент в Афганістані зменшиться до 9 тисяч осіб.

Президент США Барак Обама минулого місяця завив, що протягом наступних 14-ти місяців з Афганістану буде виведено 33 тисяч військових зі складу 100-тисячного контингенту американських сил в цій країні.

Німеччина та Франція також заявили про плани виведення своїх військ з Афганістану.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG