Спеціальні потреби

Трагедію у Камбоджі спричинив нестійкий міст


Трагедію у Камбоджі спричинив нестійкий міст
Трагедію у Камбоджі спричинив нестійкий міст

Член урядової комісії з розслідування причин трагедії, що сталася у столиці Камбоджі місті Пномпень у понеділок ввечері, каже, що паніка на переповненому людьми мосту виникла, коли міст почав хитатися.

Марк Чіто, який представляє в комісії Міністерство внутрішніх справ, в інтерв'ю державному телеканалу заявив, що комісія оприлюднить офіційний висновок вже найближчими днями.

На мосту перебувало сотні людей, переважно підлітки та молодь, які поверталися з щорічного фестивалю води. Через хитання мосту розпочалася паніка - усі намагалися вибратися з мосту якнайшвидше - виникла штовханина і у результаті, згідно з останніми даними, 354 особи загинуло.

Раніше повідомлялося про 378 жертв, але, як пояснили представники влади, деякі померлі у лікарнях, куди доставлялися постраждалі під час штовханини на мосту, були помилково пораховані як жертви цієї трагедії.

Прем'єр-міністр Камбоджі Гун Сен описав інцидент на мосту Пномпеня як найбільшу у сучасній історії країни трагедію з часів кривавого режиму Червоних кхмерів. Четвер оголошений Днем жалоби в країні.


  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG