Спеціальні потреби

В Італії відкрили статую Калігули


В Італії відкрили статую Калігули
В Італії відкрили статую Калігули

В Італії відкрили статую суперечливої історичній постаті – римського імператора Калігули. Мармуровий Калігула сидить на троні, нагадуючи грецького бога Зевса.

Офіційні особи кажуть, що розбита на кілька великих частин статуя, висотою у два з половиною метри, понад дві тисячі років знаходились під землею біля вулканічного озера Немі на південь від Риму. Саме там імператор Калігула мав плаваючий палац та плаваючий храм. Статую реставрували та розмістили у Корабельному музеї Немі.

Про існування статуї історики та археологи не знали і знайшли її випадково в січні. Тоді поліція зупинила контрабандистів, які намагалися вивезти з країни голову статуї на човні через портове місто біля Риму. Ця знахідка привела істориків до озера Немі, де і були знайдені рештки статуї.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG