Спеціальні потреби

Герман Кейн здобуває все більше підтримки серед республіканського електорату


Герман Кейн здобуває все більше підтримки серед республіканського електорату
Герман Кейн здобуває все більше підтримки серед республіканського електорату

Всюди, де б не з’являвся Герман Кейн, він оточений прихильниками. Втім, більшість політичних аналітиків, вважають, що шансів стати кандидатом у президенти від Республіканської парті у Кейна небагато. Щоправда, сам Кейн у своєму успіху впевнений.

«Ті, хто висловлюють ці негативні думки – це ті ж самі великі знавці, які пророчили до цього моменту, що я так далеко не дійду», – каже Герман Кейн.

На сьогоднішній день кампанія зі збору коштів Кейна набагато відстає від зусиль його основних суперників - губернатора Техасу Ріка Перрі та колишнього губернатора Массачусетса Міта Ромні. Тим не менш, у так званих солом’яних виборах у Флориді, саме Кейн зайняв перше місце, набравши понад 37 відсотків голосів.

Кейн має намір реформувати податкову систему США, запровадивши програму 9-9-9, яка має встановити податок для корпорацій, фізичних осіб та податок з продажу на рівні у дев’ять відсотків. Економісти по-різному оцінюють цю реформу, втім сам Кейн каже, що вона зможе вивести країну з фінансової кризи. Менеджеру магазину Рене Каммінґз такий бізнес-підхід Кейна до урядування подобається.

«Сполучені Штати Америки рухаються у напрямку банкрутства, але якщо б нами управляли за правилами корпоративного бізнесу, це б принесло користь всім», – говорить вона.

Деякі виборці залишаються скептичними. Сімнадцятирічний Шон Такер голосуватиме наступного року вперше у житті.

«У нього нема ніякого досвіду у політиці. Він може просто піддатися корпоративному тиску, якщо вже не піддався», – вважає Такер.

У той час, як рейтинги Кейна тримаються на високому рівні, опоненти піддають гострій критиці його податкову реформу та відсутність досвіду у великій політиці. Якщо ж республіканці таки вирішать віддати йому право представляти їх на виборах, це стане черговим історичним моментом в американській політиці – за президентське крісло змагатимуться два чорношкірі кандидати.

XS
SM
MD
LG