Спеціальні потреби

У США вийшла книга мемуарів Джорджа Буша-молодшого


У США вийшла книга мемуарів Джорджа Буша-молодшого
У США вийшла книга мемуарів Джорджа Буша-молодшого

Колишній президент США Джордж Буш-молодший каже, що його далі «нудить» коли він думає про те, що в Іраку не було виявлено зброї масового ураження. Саме існування такої зброї було головною причиною очоленого США вторгнення у 2003 році, внаслідок якого повалено режим диктатора Саддама Гусейна.

Буш пише про війну в Іраку та інші контроверсійні моменти його президентства у книзі мемуарів під назвою “Decision Points” («Ключові рішення»), яка з’явилася в книгарнях США сьогодні.

В інтерв’ю американській телемережі NBC, колишній президент заявив, що його рішення про вторгнення в Ірак було правильним і, що він не вважає, що йому слід за нього вибачитися. Він твердить, що іракським громадянам стало краще без Саддама, якого він називає «смертоносним диктатором».

64-річний екс-президент також визнав низку помилок його адміністрації коли вона не спромоглася вчасно відреагувати на ураган Катріну, який спустошив місто Новий Орлеан у штаті Луїзіана у 2005 році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG