Спеціальні потреби

«The New York Times» пише про мемуари Джорджа Буша


Колишній президент Джордж Буш із своїм віце-президентом Ричардом Чейні.
Колишній президент Джордж Буш із своїм віце-президентом Ричардом Чейні.

Книга спогадів колишнього президента США Джорджа Буша під назвою «Decision Points», або «Визначальні моменти», появиться на полицях книгарень наступного тижня.

«The New York Times», однак, вдалося заздалегідь отримати копію мемуарів. Як пише газета, колишній президент США Джордж Буш мав намір замінити свого віце-президента після першого терміну урядування, всупереч загальному переконанню про великі впливи Ричарда Чейні у Білому домі.

Джордж Буш пише, що заміна Чейні «продемонструвала б, що я керую» країною. Втім він вирішив залишити віце-президента лише тому, що той допомагав йому «робити діло», як зазначає автор.

Екс-президент також згадує, що Чейні був переконливим прихильником війни в Іраку і одного разу під час полуденку запитав Буша, коли ж він нарешті вирішить позбутись іракського диктатора Саддама Гусейна.

Джордж Буш захищає у своїх мемуарах війну в Іраку і каже, що вона була в інтересах американців та іракців.

Втім автор зосереджує основну увагу на кількох ключових моментах особистого життя і президентства. Джордж Буш пише, зокрема, про своє рішення позбутися алкоголізму та жаліє про свій підхід до справ під час урагану Катріна.

Колишній американський президент похвально висловлюється про рішення президента Барака Обами поповнити контингент військ в Афганістані.

XS
SM
MD
LG