Спеціальні потреби

Бірманська активістка Аун Сан Су Чжі мала зустріч з представником уряду


Демократична активістка Аун Сан Су Чжі на прес-концеренції з міністром праці і соціяльної опіки Аун Чжі
Демократична активістка Аун Сан Су Чжі на прес-концеренції з міністром праці і соціяльної опіки Аун Чжі

Бірманська демократична активістка Аун Сан Су Чжі мала в понеділок зустріч з високопоставленим міністром уряду країни. Це була її перша зустріч з часу звільнення минулого року з-під домашнього арешту. Представник уряду опісля охарактеризував розмови як «перший крок» у напрямку дальшої співпраці і додав, що обидві сторони погодились зустрітися знову.

Після зустрічі в Рангуні пані Аун Сан Су Чжі сказала репортерам, що вона сподівається, що розмови доведуть до «результатів, які можуть бути корисними для країни». Вона не вдавалася у подробиці, коли робила заяву разом з міністром праці і соціальної опіки, який прочитав заяву, згідно з якою, розмови включали дискусії про верховенство права і «подолання суперечностей».

Уряди західних країн і угруповання прав людини закликають новий, офіційно цивільний, уряд країни, відкрити діалог з опозиційними угрупованнями, включно з пані Аун Сан Су Чжі. Вони також чинять тиск на уряд Бірми, щоб він звільнив понад 2000 бірманських політичних в’язнів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG