Спеціальні потреби

Аунг Сан Су Чжі кандидуватиме до парламенту Бірми


Аунг Сан Су Чжі серед своїх прихильників
Аунг Сан Су Чжі серед своїх прихильників

Лідер бірманської опозиції Аунг Сан Су Чжі стала офіційним кандидатом на найближчі парламентські вибори. У середу лідер Нобелівської премії миру зареєструвала свою кандидатуру і представлятиме виборчий район, що розташований неподалік Рангуна. Сан Су Чжі та очолена нею Національна ліга за демократію змагатимуться за 48 місць, які відкриті на виборах першого квітня.

Рішення Аунг Сан Су Чжі кандидувати до парламенту – це найновіший доказ демократичних реформ у Бірмі з часу, коли у березні минулого року прийшов до влади новий – номінально цивільний – уряд після десятиліть правління військової хунти. Новий уряд звільнив сотні політичних в’язнів.

Проте, навіть якщо Національна ліга за демократію здобуде всі 48 місць у парламенті, цього не буде досить, щоб усунути від влади правлячу партію, яка користується підтримкою збройних сил.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG