Спеціальні потреби

У Бірмі опозиційна партія вийшла переможцем на проміжних виборах до парламенту


Лідер демократичної опозиції Аун Сан Су Чжі відзначає перемогу на проміжних виборах у Бірмі
Лідер демократичної опозиції Аун Сан Су Чжі відзначає перемогу на проміжних виборах у Бірмі

У понеділок лідер демократичної опозиції в Бірмі Аун Сан Су Чжі проголосила в країні «нову добу». Очолена нею партія Національна ліга за демократію повідомила про велику перемогу на проміжних парламентських виборах у неділю.

Хоча офіційні результати будуть оголошені через кілька днів, Національна ліга за демократію заявила, що вона здобула щонайменше 43 із 44 місць, на які відбулися вибори. Це включає також чотири місця в адміністративній столиці країни Найп’їдо, у якій живуть лише державні службовці та військові.


Пані Аун Сан Су Чжі заявила натовпу своїх прихильників перед штаб-квартирою НЛД у Рангуні, що вона сповнена надії , що результати виборів змусять уряд врахувати волю пересічних громадян.

Вона також закликала інші політичні партії, щоб вони допомогли у запровадженні демократії і кращих життєвих умов для мешканців цієї бідної країни.

Проте Союз солідарності і розвитку, створений військовими колами ще до того, як передати владу під час торішніх загальних виборів, і далі матиме велику більшість у парламенті.

XS
SM
MD
LG