Спеціальні потреби

Аунг Сан Су Чжі: цей рік покаже, чи в Бірмі зроблено поступ


Лідер демократичної опозиції в Бірмі Аунг Сан Су Чжі
Лідер демократичної опозиції в Бірмі Аунг Сан Су Чжі

Лідер демократичної опозиції в Бірмі Аунг Сан Су Чжі закликала своїх прихильників не втрачати надії. Очолену нею Національну лігу за демократію піддано деякій критиці за рішення взяти участь у виборах у квітні. Як довгорічний борець за демократію, вона заявила інформаційному агентству Ассошіейтед Пресс, що в Бірмі відбулися деякі зміни на краще і що повільне просування країни до демократії є таким, якого не можна буде зупинити.

Під час інтерв’ю в четвер лауреат Нобелівської премії миру заявила, що вона і далі занепокоєна з приводу того, наскільки збройні сили країни підтримують продовження реформ. Вона також висловила передбачення, що 2012-ий буде роком, «коли ми зможемо докладно довідатися, який поступ було зроблено в напрямку дійсної демократизації».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG