Спеціальні потреби

Прем’єр-міністр Великобританії відвідує Бірму


Британський прем’єр-міністр зустрічається з продемократичним лідером Аун Сан Су Чжі у Рангуні
Британський прем’єр-міністр зустрічається з продемократичним лідером Аун Сан Су Чжі у Рангуні

Прем’єр-міністр Великобританії Дейвид Камерон перебуває в Бірмі з першим за півстоліття візитом глави західного уряду в цю донедавна ізольовану країну.

Невдовзі після прибуття в країну з одноденним візитом, Камерон зустрівся в адміністративній столиці Найп’їдо з президентом Бірми Тейном Сейном.

Відтак британський прем’єр відбув до Рангуна для розмов з продемократичним лідером Аун Сан Су Чжі. Очолена пані Су Чжі партія Національна ліга за демократію здобула переконливу перемогу на довиборах до парламенту, які відбулися першого квітня.

У четвер, в інтерв’ю BBC, Камерон сказав, що Великобританія може послабити санкції проти Бірми. Проте прем’єр-міністр зазначив, що хоче на власні очі побачити поступ Бірми у запровадженні реформ, перед тим як зробити будь-яке рішення в цій справі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG