Спеціальні потреби

Заворушення поширились на інші міста Великобританії


Учасники заворушень залишили по собі сліди
Учасники заворушень залишили по собі сліди

У середу ситуація в Лондоні була здебільшого спокійною, але заворушення, які протягом кількох днів сталися в столиці, поширились на інші міста, включно з Манчестером і Бірмінгемом.

Поліція в Бірмінгемі повідомила, що загинуло троє людей, які попали під машину під час заворушень. Вони намагалися захистити свої громади від грабіжників. Поліція затримала запідозрену особу і вже ведеться слідство за підозрінням у вбивстві.

Очевидці кажуть, що сотні розлючених молодих людей вибивали вікна, грабували крамниці і підпалювали будинки у третьому за величиною місті Великобританії. Поліція заарештувала 47 людей, причетних до заворушень.

Ситуація в Лондоні була спокійнішою, де на вулиці надіслано 16 тисяч поліцейських. Багато власників раніше закрили свої крамниці, а особи, які працюють у місті, раніше повернулися додому.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG