Спеціальні потреби

Під час заворушень у Лондоні заарештовано близько 160 осіб


Заворушення у Лондоні
Заворушення у Лондоні

За повідомленням британських властей, минулими вихідними щонайменше 160 осіб було заарештовано у Лондоні під час заворушень і хвилі мародерства, викликаних вбивством поліцейським 29-річного чоловіка.

Внаслідок насильства близько 35 поліцейських зазнали поранення, включно з трьома правоохоронцями, на яких наїхав автомобіль коли вони намагалися здійснити арешт у східному Лондоні. Заворушення минулих вихідних це найжорстокіші безлади у Лондоні за останні років.

Насильство спалахнуло у суботу ввечері після того, як поліцейський застрелив 29-річного мешканця лондонської дільниці Тоттенхем Марка Дуґана 4 серпня. Це сталося, за сумнівних умов, під час спроби поліції затримати його. Тоді було чути три постріли. Поліцейський зазнав поранень і був відправлений до лікарні, а Марк Дуґан помер на місці.

Мешканці Тоттенхема розпочали мирну акцію протесту у суботу, вимагаючи для Дуґана правосуддя. Проте у суботу ввечері демонстрація переросла у насильство коли мітингувальники почали кидати каміння, розбивати вітрини магазинів і підпалювати автомобілі.

У неділю ввечері і сьогодні вранці насильство поширилось й на інші частини міста.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG