Спеціальні потреби

Британські студенти протестують проти підвищення плати за навчання


Британські студенти протестують проти підвищення плати за навчання
Британські студенти протестують проти підвищення плати за навчання

Тисячі студентів, розлючені урядовими планами потроїти оплату за навчання в університетах, марширують вулицями Лондона та інших британських міст на знак протесту проти Ліберально-демократичної партії, яка, разом з консерваторами, входить до складу кооаліційного уряду Британії.

Сьогодні студенти виповнили вулицю Вайтголл від площі Трафалґар у Лондоні до резиденції прем’єр-міністра. Загони поліції спеціального призначення не допустили демонстрантів до будинку парламенту.

Студенти скеровують свій гнів проти заступника прем’єр-міністра Ника Клеґґа, звинувачуючи як його, так і його партію у порушенні обіцянки, зробленої під час цьогорічної передвиборчої кампанії, виступати проти будь-якого підвищення плати за навчання. У пізніх годинах у вівторок невелика група студентів показово повісила фігуру Клеґґа у північному кварталі Лондона.

Акції протесту проходять сьогодні також у Лідсі, Бірмінґемі та Манчестері. Надходять повідомлення про поранення одного поліцейського та низку арештів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG