Спеціальні потреби

З Афганістану вийдуть 500 британських військовослужбовців


Британський прем’єр-міністр Дейвид Камерон
Британський прем’єр-міністр Дейвид Камерон

У середу британський прем`єр-міністр Дейвид Камерон, під час виступу в парламенті, заявив про план скорочення військової присутності в Афганістані з дев`яти з половиною тисяч солдатів до дев`яти тисяч.

За його словами, вивід військ є свідченням прогресу, досягнутого афганськими силами безпеки у підтримці порядку у власній країні. Він заявив, що це рішення піде на користь не лише Великобританії, а і Афганістану.

Цей план був озвучений після дводенної поїздки британського прем`єр-міністра до Афганістану, де він зустрівся з британськими військовослужбовцями та провів переговори з президентом країни Гамідом Карзаєм.

Про скорочення військової присутності в Афганістані заявили і інші країни. США зменшать кількість військ в країни на 33 тисячі зі 100 тисяч протягом наступних 14 місяців; Німеччина поступово виведе з Афганістану 5 тисяч збройних сил до кінця цього року; і Франція – третину від чотирьох тисяч, присутніх в країні. Загалом до кінця 2014-го року вся відповідальність за контроль за безпекою в країні має перейти до армії Афганістану та місцевих правоохоронців.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG