Спеціальні потреби

До влади у Великобританії прийшов новий коаліційний уряд


Консервативний прем’єр-міністр Великобританії Дейвид Камерон заявив, що новий коаліційний уряд з Ліберально-демократичною партією буде «історичною і сейсмічного масштабу зміною» в британському політичному ландшафті.

Камерон зробив таку заяву під час спільного виступу зі своїм коаліційним партнером і заступником прем’єр-міністра Ніком Клеґґом. Він сказав, що головні пункти діяльності нового уряду включатимуть, за його словами, «свободу, чесність і відповідальність». Він охарактеризував коаліцію як «уряд, який довго триватиме», і що об’єднана Великобританія може розраховувати на кращі дні.

Новий прем’єр-міністр заявив, що коаліційна угода з ліберальними демократами зобов’язує новий уряд вдатися до кроків для скорочення бюджету на майже дев’ять мільярдів доларів. Великобританія опинилася перед бюджетним дефіцитом на суму в понад 235 мільярдів доларів. Угода дозволяє консерваторам здійснити реформи шкільництва і соціального забезпечення.

Камерон також сказав, що ліберальні демократи будуть представлені на всіх рівнях уряду.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG