Спеціальні потреби

Пивна Америка : ринок "хмільного" оцінюють у 100 млрд


Пивна Америка : ринок "хмільного" оцінюють у 100 млрд
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Пивна Америка : ринок "хмільного" оцінюють у 100 млрд

Економічна криза, з якої Сполучені Штати поступово вибираються, породила новий рух – споживання товарів вироблених по сусідству. Якщо спочатку це стосувалося в першу чергу фермерських продуктів, то з часом перекинулось на інші галузі. Відтепер в американців прийнято пити і зварене в околиці пиво. З кожним роком кількість міні-броварень невпинно збільшується.

Загалом ринок пива у США оцінюють у майже сто мільярдів доларів на рік, одинадцять відсотків з цієї суми зуміли завоювати саме так звані місцеві підприємства. Секрет їх успіху – неповторний, притаманний саме їхньому регіону, смак.

Гуркіт залізниці неподалік лише додає загадковості броварні, що розташована в індустріальному районі Лос-Анджелеса. Броварню Ґолден-Роад – Золота дорога – відкрили два роки тому у приміщенні старого депо.
.
Щотижня у броварні влаштовують дегустацію пива. Клієнтам це подобається. Співвласниця бізнесу Меґ Ґіл каже, що сьогоднішня зустріч є особливою.

«Ми робимо першу дегустацію витриманого бочкового пива. Над деякими сортами ми працюємо шість місяців, над іншими – до двох років».

Люди змушують нас шукати нові і цікаві шляхи для експериментів з пивом і виходити за межі того, що прийнято вважати нормою.
Тоні Янов
Кожний вид пива у цій броварні має дуже характерний баланс смаків.

Співвласник Тоні Янов варить напій за власними рецептами. Сам змішує солод і хміль, експериментує з добавками кави чи цитрусових.

Приготування пива – процес багатоетапний, – розповідає Тоні, – починається він з перетирання зерен ячменю, їх замочування і кип’ятіння:

«В принципі, ви берете цю рідину, яка немає ніяких твердих частинок, взагалі».

Потім він додає дріжджі і суміш починає бродити.

Обама вже рік варить пиво в Білому Домі
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00
Direct link
За словами Тоні, фірмове пиво з невеликих броварень поки що займає незначну частку на ринку пива, але попит на нього зростає:

«Наразі ми ввійшли у фазу буму: з’являються різні види пива, стало більше пивних барів, зросла кількість людей, які споживають пиво – виглядає на те, що галузь розширюється у всіх напрямках».

Тоні каже, витонченість смаку споживачів штовхає броварів на пошуки нових видів напою:

«Люди змушують нас шукати нові і цікаві шляхи для експериментів з пивом і виходити за межі того, що прийнято вважати нормою».

Гарбузовий Обама - Вашингтон готується до Геловіну
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00
Маленькі броварні будують свій бізнес на приготуванні сезонного пива або на спецзамовленнях, де кошти з продажу ідуть на доброчинні цілі, як, наприклад, на очистку затоки Санта-Моніка. Тоні вважає, що варіння пива – це мистецтво і наука, а разом узяті вони сприяють об’єднанню місцевої громади.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Viber

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Viber

XS
SM
MD
LG