Спеціальні потреби

Таїландський суд призупинив екстрадицію Віктора Бута


Суд призначив повторний розгляд справи Віктора Бута на 5-те жовтня
Суд призначив повторний розгляд справи Віктора Бута на 5-те жовтня

У понеділок суд Бангкока відхилив запит американської прокуратури не розглядати нових обвинувачень, висунутих проти російського бізнесмена Віктора Бута. США звинувачують Бута у нелегальній торгівлі зброєю і вимагають його негайної екстрадиції.

У серпні 2009-го року суд Таїланду визнав Віктора Бута невинним і відмовив США у його екстрадиції. Однак американська сторона подала апеляцію і надіслала додаткові обвинувачення у відмиванні грошей та шахрайстві. Відтак, у серпні цього року апеляційний суд Таїланду виніс рішення на користь США.

Намагаючись прискорити екстрадицію російського бізнесмена та остерігаючись повторного виправдання його у суді, Вашингтон скерував у Таїланд прохання видати Бута, не розглядаючи останніх звинувачень. Втім, суд призначив чергове слухання у цій справі на 5-те жовтня.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG