Спеціальні потреби

Богатирьова мститься Чорновол за її публікації – чоловік журналістки


Богатирьова мститься Чорновол – чоловік журналістки
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:05 0:00

St. Louis County Police Chief Jon Belmar indicates where one of the police officers was shot during protests early Thursday, during a press conference in Clayton, Mo.

Тетяна Чорновол розцінює заяву МОЗ про закінчення її стаціонарного лікування як особисту помсту міністра Раїси Богатирьової за її журналістську діяльність. Про це заявив її чоловік Микола Березовий.

«Те, з яким цинізмом ця заява смакувалась керівником МОЗ, сприймається нами не інакше, як особиста помста за ті статті, в яких Тетяна проводила розслідування щодо діяльності Богатирьової та членів її родини», – наголосив Березовий.

За словами чоловіка Чорновол, заява МОЗ про покращення стану здоров’я Тетяни не має нічого спільного з реальністю, а є тиском на лікарів для того, щоб пом’якшити вирок злочинцям.

Сьогодні близько 300 активістів пікетували будівлю Міністерства охорони здоров’я з вимогою не втручатися у діяльність лікарів клініки «Борис», де лікується побита журналістка. На думку організаторів, МОЗ втручається у роботу лікарів клініки «Борис».

П’ятьох активістів запросили до приміщення міністерства на зустріч із заступником міністра охорони здоров’я Олександром Толстановим.

За словами Толстанова, напередодні у клініці «Борис» відбувався консиліум лікарів, на якому було вирішено, що «стаціонарний етап лікування Тетяни Чорновол закінчений».

Олександр Толстанов зазначив, що інформація на сайті Міністерства з’явилися після того, як він у приватній розмові з одним із лікарів клініки «Борис» поцікавився станом здоров’я Тетяни Чорновол.

Передрук з "Радіо Свобода"

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG