Спеціальні потреби

У США стартував сезон святкових розпродажів


У чорну п’ятницю магазини відвідує найбільша кількість покупців за рік
У чорну п’ятницю магазини відвідує найбільша кількість покупців за рік

П’ятниця після Дня подяки є традиційним початком сезону святкових покупок у США. Місяць перед Різдвом є визначальним для роздрібних торговців. Оскільки надходження від продажів за цей час складають до 40% їх річного прибутку. За прогнозами аналітиків, цього року у вихідні після Дня подяки магазини відвідає 138 мільйонів покупців.

Людям, які хотіли скористатися найбільшими знижками року, довелося годинами чекати у чергах. Однак цього року багато магазинів відкрились ще у четвер ввечері, а деякі вперше працювати навіть у сам День подяки. І ті, хто робив покупки у свято, не пошкодували – на дорогах не було заторів, а у магазинах – традиційного натовпу покупців.

Цього року у так звану чорну п’ятницю та вихідні після неї роздрібні торговці очікують на чотири мільйони більше покупців, ніж минулого – а це приблизно 138 мільйонів людей. За оцінками експертів, уже шість років поспіль чорна п’ятниця є днем найбільших продажів року.

Аналітики прогнозують, що цьогорічного святкового сезону, який триватиме до січня, продажі зростуть на 2,3%, що буде найвищим показником з 2006-го року. Крамниці планують підтримувати зацікавлення споживачів.

А ті, хто проґавив неймовірні знижки чорної п’ятниці, мають шанс надолужити втрачене, купуючи в інтернет магазинах. Так званий кібер-понеділок, наступного тижня після чорної п’ятниці, є днем найбільших знижок в Інтернеті.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG