Спеціальні потреби

Американський шукач скарбів хоче відшукати тіло бін Ладена


59-річний Біл Воррен стверджує, що за своє життя знайшов понад 150 затонулих кораблів. Але наступна експедиція буде для нього особливою. Він збирається відшукати на дні Аравійського моря тіло бін Ладена. Воррен готує двотижневу експедицію, де будуть залучені професійні підводники і навіть безпілотна субмарина, здатна опускатися на значну глибину. Головна мета експедиції, каже він, довести усім скептикам, що Осама бін Ладен – мертвий.

За офіційною версією уряду США, загін спецпризначення, що штурмував будинок бін Ладена у Пакистані, на вертольоті перевіз тіло вбитого терориста на американський авіаносець – Карл Вінсон, який дислокувався у цей час на півночі Аравійського моря.

На борту корабля команда лікарів провела експертизу тіла, перевірила ДНК і визначила достеменно, що загиблий таки є Осамою бін Ладеном. Після цього тіло підготували до захоронення за мусульманським звичаєм, поклали у мішок з вантажем і скинули з борту у море.

Але фото з авіаносця Карл Вінсон так і не були оприлюднені, а це, каже Воррен лише провокує підозри:

«Якщо нам пощастить і ми відшукаємо тіло за допомогою сонара і дістанемо його з дна, ми його зафіксуємо на фото і відео, а також проведемо тест ДНК».

Біл Воррен збирається витратити на експедицію мільйон доларів. Але ці витрати, каже він, варті того, щоб пролити світло на одну з найбільших таємниць сучасності.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG