Спеціальні потреби

Білий дім вшанував Національний день пам’яті жертв комунізму


Із нагоди сотих роковин більшовицького перевороту в Росії, відомого також як Жовтнева революція, 1917 року Білий дім видав заяву, в якій визначив цей день як Національний день пам’яті жертв комунізму.

«Більшовицька революція призвела до постання Радянського Союзу і його темних десятиліть репресивного комунізму, політичної філософії, несумісної зі свободою, добробутом і гідністю людського життя», – мовиться в заяві офісу прес-секретаря Білого дому.

Офіс Сари Гакабі Сандерс вказав на те, що за останнє століття комуністичні тоталітарні режими по всьому світі вбили понад 100 мільйонів людей, а ще незліченно більше людей було змушене зазнати експлуатації, насильства і невимовного спустошення.

«Ці рухи, під брехливим приводом визволення, систематично окрадали невинних людей, позбавляючи їх Богом даних прав на вільне сповідання віри, свободу зібрань і незліченних інших прав, які ми вважаємо священними і недоторканними. Громадяни, які прагнули свободи, зазнавали поневолення з боку держави через примус, насильство і страх», – мовиться в заяві Білого дому.

«Сьогодні ми згадуємо тих, хто загинув, і тих, хто продовжує страждати під владою комунізму. В пам’ять про них і на честь нестримного духу тих, хто мужньо боровся за поширення свободи і можливостей по всьому світі, наша нація підтверджує рішучий намір світити світлом свободи всім, хто прагне світлішого, вільнішого майбутнього», – мовиться в заяві Офісу прес-секретаря Білого дому Сари Гакабі Сандерс.

7 листопада сповнилося 100 років від часу більшовицького перевороту в Росії, так званої Жовтневої революції 1917 року, яка скинула республіканську владу країни і запровадила диктатуру комуністичного режиму.

Протягом наступних десятиліть такий режим в СРСР сприяв встановленню схожих режимів і в багатьох інших країнах.

Дивіться також: USAID допомагає Україні подолати епідемію ВІЛ-СНІДу

USAID допомагає Україні подолати епідемію ВІЛ-СНІДу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG