Спеціальні потреби

У Білому домі сказали, чим адміністрація Байдена відрізнятиметься від попередників у питанні Росії


Радник Білого дому з питань національної безпеки Джейк Салліван
Радник Білого дому з питань національної безпеки Джейк Салліван

Адміністрація Байдена також розглядає можливість санкцій у відповідь на переворот в М'янмі

Все, що ми робимо у нашій закордонній політиці та національній безпеці буде вимірюватись за критерієм: чи це покращить, зробить більш безпечним та легшим життя наших працююючих родин?
Радник Білого дому з питань національної безпеки Джейк Салліван

Радник Білого дому з питань національної безпеки Джейк Салліван заявив у четвер, що США притягнуть Росію до відповідальності за низку зловмисних дій. Цим, за словами Саллівана, адміністрація Байдена буде відрізнятись від своїх попередників.

За словами Саллівана, характер заходів і час, коли США до них удадуться, будуть визначатися на розсуд США.

Салліван також наголосив, що у царині закордонної політики та національної безпеки адміністрація Байдена керуватиметься інтересами американців.

"Все, що ми робимо у нашій закордонній політиці та національній безпеці буде вимірюватись за критерієм: чи це покращить, зробить більш безпечним та легшим життя наших працююючих родин?", - заявив Салліван.

Раніше стало відомо, що група сенаторів від Демократичної і Республіканської партій внесла до Конгресу США законопроект "Про притягнення Росії до відповідальності за зловмисну діяльність" (Holding Russia Accountable for Malign Activities Act of 2021 - англ.). У ньому, зокрема пропонується накласти адресні санкції на російських офіційних осіб, причетних до отруєння опозиціонера Олексія Навального і до розробки в Росії бойової отруйної речовини "Новічок".

Згідно з документом, протягом 90 днів після прийняття закону президент США повинен накласти санкції на причетних до отруєння Навального і спроб приховати факт замаху. Йдеться про замороження активів, заборону на в'їзд до США і заборону американським громадянам і організаціям вести справи з включеними до списку санкцій. Окремі санкції можуть бути запроваджені у зв'язку з розробками і використанням "Новічка", яким, як встановили експерти, був отруєний Навальний.

Виступаючи на брифінгу напередодні візиту президента Байдена в Держдепартамент, Салліван також розповів, що президент планує видати указ, який розширює можливості прийому біженців в США. Підписання указу про імміграційні квоти в четвер не планується.

Крім того, за словами Саллівана, Байден планує підписати меморандум про взаєморозуміння щодо прав ЛГБТК в світі.

Радник також розповів, що адміністрація Байдена розглядає можливість прийняття указу у відповідь на військовий переворот в М'янмі. Один з кроків, які розглядаються, це - адресні санкції щодо низки фізичних а також юридичних осіб, контрольованих військовими. Адміністрація може розробити відповідь на події в Бірмі у співпраці з Конгресом.

Дивіться також: Морські свинки з зоопарку у Вашингтоні побавилися зі снігом

Морські свинки з зоопарку у Вашингтоні побавилися зі снігом. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:40 0:00

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG