Спеціальні потреби

У Білому домі заявили про заходи стосовно м'яса, яке продається у США


Білий дім розробить нові правила, які визначать, яке м'ясо може продаватись із позначкою "продукт США". Відповідний крок має на меті сприяти американським фермерам, які зараз, на думку Білого дому, вимушені конкурувати із великими компаніями, які вводять американських покупців в оману. Про це вівторок заявила речниця білого дому Джен Псакі.

"Я дещо дізналась і мене це дещо обурило - цікаво, що ви думаєте - за нинішніми правилами щодо маркування, більшість вигодуваної травою яловичини, яка маркується "продукт США" насправді вирощується та забивається за межами країни і лише обробляється у США", - відзначила Псакі.

Повідомляється також, що президент США указом накаже розробити маркування, яке повідомлятиме покупця в яких умовах працюють робітники даного фемера. Також президент прагне дати фермерам можливість самостійно ремонтувати обладнання. Нині, як повідомляє видання Vice, виробники сільськогосподарської техніки блокують здатність фермерів самостійно ремонтувати обладнання, спрямовуючи їх до авторизованих ремонтних компаній, тощо.

У статті використано матеріали видання The Hill, Vice.

Дивіться також: Час-Тайм. Україна cтане одним із найбільших отримувачів вакцин від США

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG