Спеціальні потреби

На президентських дебатах між Байденом і Трампом вимикатимуть мікрофон, щоб вони не перебивали один одного


Архівне фото. Дебати між тодішнім президентом Дональдом Трампом і тоді колишнім віце-президентом Джо Байденом, Клівленд, 29 вересня 2020.
Архівне фото. Дебати між тодішнім президентом Дональдом Трампом і тоді колишнім віце-президентом Джо Байденом, Клівленд, 29 вересня 2020.

На майбутніх президентських дебатах 2024 року між президентом Джо Байденом і колишнім президентом Дональдом Трампом в Атланті 27 червня буде введено нові правила.

Телеканал CNN, що організовує ці дебати, оголосив, що кампанії кандидатів погодилися з новим набором правил, які включають вимикання мікрофона.

Ведучими дебатів будуть Джейк Теппер і Дана Беш із CNN, а трансляція триватиме 90 хвилин із двома рекламними паузами між ними. Комісія з президентських дебатів, яка спостерігала за дебатами понад три десятиліття, не робила рекламних пауз, але цього року комісія не організовує дебати.

Вперше з 1976 року президентські дебати відбуватимуться не в прямому ефірі.

Обидва кандидати погодилися вимкнути мікрофони, коли не їхня черга говорити, щоб мінімізувати можливість перебивання. Дебати напередодні виборів 2020 року включали численні перебивання як Трампа, так і Байдена.

Як і в попередні роки, модератори "використовуватимуть усі наявні в них інструменти, щоб забезпечити дотримання часу та забезпечити цивілізовану дискусію", — повідомляє CNN.

На відміну від попередніх років, не буде вступних промов жодного кандидата. Для відповіді на запитання кандидатам буде надано дві хвилини з однохвилинними спростуваннями та відповідями на спростування. У модераторів також буде додаткова хвилина, яку вони зможуть використовувати на свій розсуд. Наприкінці дебатів відбудеться двохвилинне прикінцеве слово від кожного кандидата.

Те, з якого боку стоятимуть кандидати, визначать підкиданням монети.

Кандидати не зможуть принести з собою на сцену дебатів заздалегідь написані нотатки чи реквізит, натомість вони отримають ручку, папір і воду. Співробітникам виборчої кампанії також не дозволяється говорити чи спілкуватися зі своїми відповідними кандидатами до кінця дебатів.

Хоча дебати 27 червня організовують між Байденом і Трампом, вперше в історії США жоден з кандидатів ще офіційно не отримав висунення від своєї партії на з'їздах.

З’їзд республіканців відбудеться наступного місяця в Мілуокі, а з’їзд демократів — у серпні в Чикаго.

Дебати стануть першими з двох, які відбудуться цього року, наступні, які проводить ABC News, призначені на 10 вересня.

Чому вибори США — одні із найдорожчих? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Лондон не змінив свою позицію щодо Storm Shadow. Деталі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG