Спеціальні потреби

У метро Вашингтона додаткові заходи безпеки: поліцію можна викликати СМС-кою


Вхід на одну із центральних станцій Вашингтона
Вхід на одну із центральних станцій Вашингтона

У метро столиці США вживаються посилені заходи безпеки після терористичних нападів у Парижі. Про це повідомили у поліційному відомстві, яке займається забезпечення безпеки системи метрополітену Вашингтона (Metro Transit Police Department).

Зокрема, на станціях метро з'являться посилені патрулі, включно із кінологічними командами, а на входах до станцій буде здійснюватись перевірка вмісту багажу окремих пасажирів на предмет наявності вибухонебезпечних предметів та зброї.

Поліція закликає усіх пасажирів метро повідомляти про підозрілу активність, чи залишені без нагляду предмети за спеціальними номерами та смс-каналом, відправити повідомлення на який можна використавши адресу MyMTPD.

Відомство прямо пов'язує додаткові заходи безпеки із трагічними подіями у Парижі.

У понеділок угрупування ІДІЛ оприлюднило відео звернення у якому погрожує новими терактами проти країн, які беруть участь в антитерористичній кампанії у Сирії.

Метрополітен Вашингтона часто стає об'єктом критики з боку пасажирів через часті поламки техніки, затримки потягів, задимлення на станціях, вихід із ладу ескалаторів, безупинні ремонтні роботи, підтоплення та ін. На початку 2015-го року у результаті задимлення у тунелі на одній із станцій, загинула людина, яка отруїлась димом у потягу, який було зупинено до з'ясування причин задимлення.

Дивіться також: Американці проти введення військ у Сирію

Американці проти введення військ у Сирію. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

XS
SM
MD
LG