Спеціальні потреби

Розпочався судовий процес проти прем’єр-міністра Італії Берлусконі


Прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі
Прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі

У понеділок проти прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі відновився один із кількох судових процесів. Раніше Верховний суд країни позбавив його права імунітету.

Суд зосередив увагу на звинуваченнях у податковому обмані під час закупівлі – за посередництвом офшорних компаній – права на демонстрацію американських фільмів. Ці компанії є частиною імперії ЗМІ Медіасет, що належить Берлусконі.

Прем’єр-міністр заперечив звинувачення і не з’явився перед судом у першій із кількох справ, які його чекають.

У квітні Берлусконі чекає окрема судова справа. Його звинувачують у тому, що він платив за сексуальні послуги неповнолітній танцюристці з нічного клубу і опісля намагався приховати це.

Інші звинувачення проти прем’єр-міністра стосуються корупції. Це ще одна справа, яка має зв’язок із судовим процесом щодо компанії Медіасет.

На початку цього місяця сотні тисяч жінок по всій Італії влаштували демонстрації з вимогою, щоб Берлусконі подав у відставку.

Однак Берлусконі заперечив всі звинувачення, висунуті проти нього, кажучи, що вони політично мотивовані, і наполягав, що він має намір залишитися на посаді до кінця свого терміну у 2013 році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG